site_hecklanmıstır
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
site_hecklanmıstır

sıte sahıbı:hackır

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel Sözler!! (5)

YazarMesaj
hackr
Admin
Admin
hackr

Güzel Sözler!! (5) Empty
MesajKonu: Güzel Sözler!! (5)   Güzel Sözler!! (5) Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 12:28 pm

sen yoksun yanımda. Hep ağladım da hep aynı anda sen olmadığında, son anda meleği yeniden görüp aşık olduğumda, seni unutamadığmda, tekrar kendimi isyanlara vurduğumda, sen uykudayken ben kendimi vurduğumda sen nerdeydin be insafsız aşkım?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne mutlu şimdi yanında olanlara, sana dokunup sesini duyanlara, seni tanımadan yanından geçenlere... Hepsi sana yakın ama hiçbiri hasret değil benim gibi sana.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

AŞK, belki de insanoğlunun elinde olmadan yaptığı tek yanlışlık kimi insanlar iyiki yapmışım der kimi aşk bilmezlerse ben ne yapıyorum TANRIM der. SEVMEKTEN KORKMAYIN. Sadece yaşamaya bakın.

Kendimle bas basa kalmak iyi gelmiyo bana. BİR GECEMİ OLMADIN YANIMDA. Yada kac bin yıldır. SENİ SEVMEK İYİ DEGİLMİS ANLIYORUM.Ya sen sevecekmisin beni,yarın kosacakmısın bana. Uyku cagırıyo beni. GECE BİTSİN SEN BASLA. Kapıyorum gozlerimi, yeniden ve sadece sana uyanmak için...

Gözlerimi kapattığımda seni yanımda hissetmek fakat açtığımda karşımda soğuk duvarları görmek... İşte bu beni hergün öldüren sebep! İşte bu bendeki seni anlatan yürek...

Aşk varlığın değil yokluğun acısıdır!Hislerimi dilime döksem sevgimden korkarsın senin için ben olmasam bile sen hep varsın.Dün de bugün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım.Kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım. Senden güneşi istemedim,topla demedim yıldızları gökkuşağından taç istemedim sadece sev dedim.

Eğer seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan çiçeklere bak onlar nasıl su olmadan yaşayamıyorlarsa bir canlı hava olmadan yaşayamıyorsa bir anne yavrusunu nasıl seviyosa bende seni o kadar çok seviyorum.

Bir soluk kadar yakın yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın!!

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçarsım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silisim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana bir tanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim...
https://mekan-burasi.canadian-forum.com

Güzel Sözler!! (5)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-